Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németh Lászlóba szeretnék...

Németh Lászlóba szeretnék menni, érdemes?

Figyelt kérdés

(elsősorban olyanok válaszát keresném akik odajárnak/jártak)

amúgy a Hódmezővásárhelyiről beszélek..

na szóval.. először is : melyik bizonyítványokat nézik. elsősorban úgy hallottam hogy az 5,6,7 évvégit és a 8. félévit.. ez télleg így van?

és hogy pár négyessel beengednek..!?!?

nem azért mert nekem van, csak ha véletlen becsúszna a bizonyítványomba (csak azért kérdezem).

elsőnek is emelt szintű nyelvre szeretnék menni ha felvesznek majd. most még az angol mellett állok ki.

meg nagyon vonzódom az informatika szak mellett is, délutáni informatika szakkörök vannak? mert nem akarom az informatika tudásomat elhanyagolni inkább előtérbe hozni és kamatoztatni vele.

amúgy még csak 7.-es vagyok de az ősszel voltak a gimnáziumok és a szakközépiskolák a Kúltúrházunkban és ott jött fel róla a szó. nagyon tetszett a bemutatkózó is.

tudnátok róla mesélni? köszönöm előre a válaszokat :)


2010. jan. 25. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én az NLG-be járok, és a véleménym nagyon vegyes. A zemelt szintű nyelv azt jelenti, hogy hetente négy órában tanulsz angolul(vagy németül), és háromban németül(vagy angolul, ha németes vagy), egy két négyessel fel fognak szerintem venni. DE! hogyha informatikára akarsz menni, akkor ettől a sulitől ne várj sokat(ahol a nem sok azt nekenti, hogy szinte semmit). Nem tudok semmiféle informatikai szakkörről, és a matek-infó blokk óra azt jelenti, hogy hetente van két plusz matek, infó nuku. 11-től lehet jelentkezni informatika fakultációra, ahol az emelt infó érettségire készítenek fel asszem, de az délután van, 8-9. órában. Nehéz iskola szerintem. Vannak jó tanárok, és vannak...tehát a tanárok az külön történet. Hogyha szeretnél megtudni dolgokat a suliról még, akkor írj nekem privit. :)
2010. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!