Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kérdezzem németül, hogy...

Hogy kérdezzem németül, hogy kijelentettek e 2013 dec elsejével a lakcímről?

Figyelt kérdés
a városházának kérésükre elküldtem a formanyomtatványt ehhez(ott ha nem egy héten jelentkezek ki, büntethetnek akár 1000 EUr-ra-ennek ellenére én tavalyi dátumot adtam meg, arról sem jeleztek vissza, hogy kell e fizetnem, arról se, hogy megkapták e a levelet, arról se hogy akkor kijelentettek e és milyen dátummal)
2014. okt. 2. 10:46
 1/3 A kérdező kommentje:
és az hogy van hogy: 2014 júliusában küldtem az alábbi címre a nyomtatványt(die Abmeldeformulare)?
2014. okt. 2. 10:51
 2/3 A kérdező kommentje:

Így jó lenne?


Sehr geehrte Frau Y,


ich müchte fragen von Sie, bin ich ab 1 dez 2013 aus meine deutsche Adresse ausgemeldet, oder?

Ich habe für Ihnen die Abmldeformulare an Post schon geschickt, ich habe von Ihnen kein Rückmeldung bekommen.


Mit viele Grüssen


x z

2014. okt. 2. 11:17
 3/3 A kérdező kommentje:
*möchte
2014. okt. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!