Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tud itt valaki japánul?...

Tud itt valaki japánul? Mennyi idő alatt tanultál meg alap/közép/felső szinten? Hány évesen kezdted?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

alap szavakat tudok, illetve a megszolitasokat, amik korosztalyonkent, ismeretsegenkent valtozok.El tudom mondani, hogy ki vagyok, hany eves, es esetleg, ha segitseg kellene, tehat tenyleg nagyon alapszinten.Nekem ez, a amngakbol, ill. magyar szinkron nelkuli animekbol sikerult.

most vagyok 18 eves( par honapja multam), a japan nyelvet, ill. animeket/mangakat olyan 16 eves kor korul kezdtem...Tudatosan nem tanultam, es csak nehyany kanjit ismerek.De ha veletlenul japan kotnek ki, akkor tudom hogyan kell egy azket kerni(:

ha meg szeretnel tanulni japanl , ajanlom a : [link]

oldalt(:

talan, jovore en is elkezdem(:

sok sikert!

2010. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*egy szaket kerni
2010. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A japán bölcsességek közt van egy olyan, miszerint beszélni évek alatt, megérteni egy élet alatt lehet. A japán az egyik legösszetettebb nyelv. Szinte minden kerületben mást nyelvjárást használnak. Amúgy miért akarsz megtanulni? beszélni? van rá tanfolyam, asszem 16hónapos. Megérteni a japán filmeket? a jobbakat szinkronizálják. Érteni az animét? van arra felirat is
2010. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aozora válasza:
én 1 éve tanulom, most fogom az alapfokú nyelvvizsgát letenni. nem tartom ezt a szintet nehéznek. 20 voltam, amikor elkezdtem, 3 évig csak a "van a világon" kategória volt, 1 éve kezdtem el komolyan foglalkozni vele. ha valakinek van 1 kis nyelvérzéke meg kedve, szerintem hobbiból is lehet csinálni :) persze, nem vagyok profi, nem vagyok elszállva, de ha folytatom, amit elkezdtem, előbb-utóbb a következő szinttel is meg fogok próbálkozni. mindenkinek kellemes tanulgatást ^^
2010. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!