Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol nyelvvizsgáztál? Elsőre...

Hol nyelvvizsgáztál? Elsőre átmentél?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és szeretnék középfokú nyelvvizsgát angolból.valószínűleg a BME-t választom.tapasztalatok ezzel kapcsolatban?
2010. jan. 20. 19:25
 1/8 anonim válasza:
100%

Én 15 vagyok és nem régen nyelv vizsgáztam.

0.-os voltam szóval egy évet készültem rá, heti 15 angollal.

Végül a TELC-et választottuk. A szóbeli kifejezetten élvezetes volt, az írásbelivel sem voltak nagy gondok. Elsőre átmentem.

Igaz nem olcsó (bár melyik az), de eléggé elismert és viszonylag korrekt.

2010. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves voltam amikor nyelvvizsgáztam. Fél év felkészülés (és előtte persze évekig suliban tanulás) után választottam a TELC-et. Rendkívül korrekt volt, elsőre 94%-kal összesítve átmentem. Baromi egyszerű szóbeli, érthető magnóhallgatás volt. Az írásbeli sem volt nehéz, csak ahhoz viszonylag sok szót kell tudni. Nemzetközileg elismert, hazai akkreditált nyelvvizsga. Egyik legjobb választás volt. :)


sok sikert, szia:)


(am www.angolnyelvtanitas.hu-n mindenfajta vizsgát bemutatnak.. ha érdekel)

2010. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jan. 20. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Én BME-ztem, szerintem követhető, a típusfeladatokat nagyon jól be lehet gyakorolni rá. Akkor válaszd ezt, ha jó vagy nyelvtanból.
2010. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A BME-n nyelvvizsgáztat a gimis angoltanárom :-DDD

Lehet még találkozol is vele :-P

2010. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet de én nem tudom ki Ő:p
2010. jan. 21. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen nyelvvizsgáztam Euro középfokon. Ht a 60 %-ommal éppen hogy átcsusszantam.
2010. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Angolból először Pitmant próbáltam, nem sikerült. Másodjára ECL középfok,ami sikerült is.

Németből ir ECL-re mentem,a szóbeli csak másodjára lett meg.

2010. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!