Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A TELC-es nyelvvizsga nemzetkö...

A TELC-es nyelvvizsga nemzetközileg elismert?

Figyelt kérdés
Sikerült a nyelvvizsgám angol B2 szinten, bizonyítvány még nem kaptam meg. Még a vizsga előtt azt hallottam hogy nemzetközi, most viszont azt mondják hogy csak államilag elismert! Akkor hogy is van ez?
2010. jan. 19. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

www.telc.hu


nemzetközileg elismert


Ha szabad megkérdeznem melyik városbol vagy?

Én februárba megyek:)


Grat:)

2010. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Figyu szerintem ne foglalkozz ezzel az elismert dologgal.

Ha plusz pontra kell, vagy diplomához akkor oké, hogy államilag támogatottat keresel.

Külföldön nem igazán ér valamit egyik nyelvvizsga sem.

Eleve ha kimész dolgozni nem nagyon fognak foglalkozni azzal, hogy van-e nyelvvizsgád.

Elkezdenek beszélgetni veled, vagy ha szakmai nyelv szükséges, akkor belekérdeznek egy két dologba és szvsz...

2010. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gyöngyösön :D és én is úgy tudtam hogy nemzetközi figy telc.hu-ról: A TELC vizsgái közül az angol és a német nyelv államilag elismert alap (B1), közép (B2) és felsőfokon (C1). A francia, olasz, orosz és spanyol nyelv általános eljárásban honosítható


Tehát akkor mégis csak államilag elismert??? Egyébként annyira nem lényeg... Örülök hogy megvan, idén érettségizek plusz 35 pontra kellett leginkább csak kíváncsi vagyok :D


És hajrá mindenkinek aki még előtte áll!! ;) nem is olyan nehéz az mint gondoljátok!!

2010. jan. 20. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:

államilag IS és nemzetközileg IS elismert a TELC-es angol és német nyelvvizsga. a francia, olasz stb TELC CSAK nemzetközileg elismert, államilag nem --> nem jár érte pluszpont.


gratula amúgy:) ja és majd ha megkapod, látni fogod hogy lesz egy állami meg egy nemzetközi bizonyítvány. a pluszpontot az államiért kaphatod meg csak=35 pötty :)

2010. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Elég nagy hülyeség ,már elnézést, hogy nem foglalkoznak a nyelvvizsgával külföldön. első dolog hogy elkérik a nyelvvizsgádat, utána leültetnek szépen és jöhet a gyakorlatban.


nyelvvizsga nélkül, vagy olyan nyelvvizsgával amit nem fogadnak el, le sem ülsz:)

2013. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!