Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó angol magántanár Budapesten?

Jó angol magántanár Budapesten?

Figyelt kérdés

Tudtok jó angol tanárt ajánlani?

Szerintetek hány órára van szükség B1 szintről a középfokú nyelvvizsgáig eljutni?



2014. szept. 3. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most kapni fogsz egy tudat megkeresést, magántanároktól, akik állítják, hogy ők a legjobbak.


Akkor hát kezdem a sort. Angoltanár vagyok, és én vagyok a legjobb. (Szerintem tényleg.) :D


De ha elfogadsz egy jótanácsot ingyen, akkor a nyelvtanulást, vizsgára készülést nem tanórákban méred. Az esetleges tanórákon kívül is minél többet foglalkozz az angollal, -- például angolul beszélgess a barátaiddal, (és közben jegyezzétek, hogy mi nem jut az eszetekbe, vagy mit tudtatok rosszul, és nézzetek utána,) keress angol anyanyelvűeket klubokban stb, olvass angolul, nézz filmeket angolul szinkronizálva (és lehetőleg angolul feliratozva is), stb. Ne mindent a tanártól várj, hogy majd csodákat műveljen.

2014. szept. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!