Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tehetek, ha ECL nyelvvizsg...

Mit tehetek, ha ECL nyelvvizsgán csak az egyik fele volt sikeres a vizsgámnak?

Figyelt kérdés
ECL nyelvvizsgán voltam, és csak az írásbeli rész sikerült. Így a sikeres vizsgarészt nem kell megismételni ? Ha a nyelvvizsga teljes/komplex volt (írásbeli és szóbeli egyben), akkor kapok bizonyítványt az írásbeliről vagy csak akkor ha mindkettőt megcsináltam ? És ha a szóbelit másik nyelvvizsgán teszem le (pl.: BME vagy TELC) az elfogadják felvételin teljes nyelvvizsgának és megkapom érte a plusz pontot?
2010. jan. 13. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy van, ahogy mondod. megkapod a papírt az írásbeliről és mehetsz akárhová megcsinálni a szóbelit.
2010. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként mi nem ment? Én is ECL-t tervezem.
2010. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. =)

Amelyik nem sikerült az a hallgatás. =( 5% kellett volna, és a teljes vizsgám megvan. Bár azt előtte is hallottam, h az ECL híres a marha nehéz hallgatás részről. Ez igaz is. Alig bírtam néhány szót elkapni. =S A baj az, hogy olasz nyelvből nincs sok lehetőség nyelvvizsga szempontból.

Ha érdekel valami a nyelvvizsgával kapcsolatban írj nyugodtan egy e-mailt, és mesélek. =)

Még egy kérdés: Ha kétféle nyelvvizsgát csinálok ugyanabból a nyelvből azt felvételinél beszámítják plusz pontnak ?

2010. jan. 14. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:

csinálhatod az írásbelit és a szóbelit két küön helyen is és úgy is jó.

amúgy én is most voltam ecl-en. amik a gyakorló könyvben voltak hallgatási feladatok tiszta hadarás és háttér hangos volt, de ott vizsgán meg tök egyszerű volt szerintem. még sulis órákon is sokkal nehezebbeket szoktunk hallgatni. 95%-os lett.

2010. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor mázlid is volt, meg ügyes is voltál. Gratula. =)

Egyébként a nyelvvizsgabizit ki szokták küldeni, vagy be kell érte menni ?

2010. jan. 17. 16:03
 6/7 anonim válasza:
én is elbuktam decemberben az olaszt ECL-en(ascolto), s most megyek TELC-re, állítólag össze lehet a kettőt párosítani...nagyon remélem, mert nem egy olcsó buli...
2010. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én angol felsőn voltam decemberben, és minden vizsgakészség megvolt messze 60% felett, kivéve a hallgatást. Az írásbeli rész megvan, az 80%os lett, de a szóbelire vissza kell mennem. Az egészben az a dühítő, hogy az egész vizsgám összesen 62%os lett, és ha nem hozzák azt az idióta rendeletet a 40%os minimumról, akkor most meglenne a felsőfokú nyelvvizsgám....
2010. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!