Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudom leellenőriztetni,...

Hol tudom leellenőriztetni, hogy az alkalmazottam nem csak vette a nyelvvizsáját, hanem rendesen megcsinálta?

Figyelt kérdés

tudja a nyelvet,de gyanus

a bizonyitvány teljesen olyan mint az eredeti

sorszám alapján megtudom,vagy valahogy?


2010. jan. 4. 19:18
 1/10 anonim válasza:
hogyérted hogy gyanus beszédje vagya helyes irása
2010. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A bizonyítványt kiállító szervnél fogsz tudni érdeklődni. Azt pedig, hogy ki állította ki, csak le kell olvasnod a papírjáról.
2010. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja! Még annyit akartam, hogy ezen szándékod közöld a munkavállalóddal, és add meg neki a lehetőséget arra, hogy amennyiben mégis vette, ezt önként bevallja. Sem neked sem pedig neki nincs szüksége egy okirathamisítási ügyre - még akkor sem, ha megérdemelné...
2010. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

van nyelvvizsgám,tudom kb milyen szinten kellene tudnia a nyelvtant...ő nemtudja,negyedannyira se


nem régen szerezte,tehát nem felejthette el,és a nyelvvizsgán átcsuszni se lehet

és tul sokat hallok olyat,hogy megveszi valaki


hogy tudnám leellenőrizni?

(nemkérek olyat,hogy minek vettem fel,vegyek fel olyata,ki jol tud,nem ez a lényeg)

2010. jan. 4. 19:34
 5/10 A kérdező kommentje:

nem akarok semmiképp redőrségi ügyet,ha hamis,csak érdekel,hogy valodi-e,vagy átvagyok verve


ha nem igazi,akkor max kap 2 honapig még melot,keressen mást,nem érdekem senkit rossz helyzetbe hozni

2010. jan. 4. 19:36
 6/10 A kérdező kommentje:

ha felhivom a vizsgaközpontot,és kiderül,hogy náluk nem szerepel,akkor neki mi baja lesz ebből?

nem akarok neki bajt,mert amugy rendes,csak nekem meg olyan papirokkal rendelkező ember kell,akinek minden papirja valodi

2010. jan. 4. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg nem te vettél nyelvvizsgát, és azt szeretnéd tudni hogy lebukhatsz-e a munkáltatód előtt? :D
2010. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem igy van

annyira hülye nem lenné,khogy ugy veszek bizonyitványt bármiből,hogy nem tudom alkalmazni

2010. jan. 5. 07:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nekem van felsőfokúm, de úgy, hogy eszméletlen nagy szerencsém volt. A 40 témából kb 10-et megtanultam, és abból a tízből kérdeztek.(hozzá teszem, olyan mondatokat mondtam amiket nem is értettem csak bemagoltam) A listeninget lemásoltam a mellettem lévőről, a fogalmazáshoz pedig betanult szöveget írtam...
2010. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nyelvvizsgák, ahol egyáltalán nem kérnek nyelvtani részt, ill nem mennek bele mélyen. A fordítást is ki lehet küszöbölni egy egynyelvű vizsgával. Honnan tudod, hogy nem tudja a nyelvtant? Tippelni is lehet, lehet akkor pont jól ráérzett a dologra.

Szerintem nem kellene ilyen szőrszálhasogatónak lenni, ha tud kommunikálni, elegendő a tudása a munkához, akkor mit foglalkozol vele? Olyan is van, hogy helyette ment vki vizsgázni, aki kellően hasonlít rá és nem buktak le. Nem 1 ilyen eset van-volt és lesz is...

kérdezz rá nyíltan, adj neki válaszlehetőséget, légy nyitott mindenre, ha akkor is kitart az igaza mellett, nem tehetsz semmit, 'fenyegesd meg'. Ha akkor sem törik meg, kénytelen vagy belenyugodni, hogy viszonylag kevés nyelvtani tudással is kaphat valaki nyelvvizsgát.

2010. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!