Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú, majd idővel...

Angol középfokú, majd idővel felsőfokú nyelvvizsgát szeretnék tenni, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Inkább egynyelvű érdekelne, mert a fordítás nem igazán az erősségem. Levélírás és a nyelvtan jól megy, a többi rész sem rossz.

Nézegettem a nyak.hu-n is hogy mik vannak, de nem igazán azt találtam, ami érdekel :P

Egynyelvűt szeretnék, amit külföldön elfogadnak-elismernek és ami normális áron van, meg használható és vizsgabarát.

Amiket eddig néztem, kiderült, hogy már nem akkreditált :S (pitman, trinity)

köszönöm a segítséget!


2010. jan. 4. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

ECL, TELC


mindkettőt tudom ajánlani :) akkreditáltak persze:)


www.angolnyelvtanitas.hu-n nézelődj ;) vannak vizsgafeladatok

2010. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

Olyanra gondoltam, ami angol székhelyű is.. Csak a Cambridge nyelvvizsgát találtam, és meglepett, hogy össz-vissz ez az egyetlen ilyen itt Magyarországon..

Németből sokkal több van (Goethe, TELC, ÖSD), ezért gondoltam, hogy angolból is többnek kellene lennie..

Az ECL egyébként szimpi, lehet azt választom, a Cambridge nagyon drága.. :(

2010. jan. 5. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!