Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit lehet még írni egy levelez...

Mit lehet még írni egy levelezőtársnak?

Figyelt kérdés
Épp egy orosz csajjal beszélgetek angolul, ő vette fel velem a kapcsolatot egy oldalon és már beszéltünk egymásról tehát körülírtuk magunkat, ma pedig a szilveszterről írtam és ő is elmondta az élményeit. Szerintetek még mi jóról lehet írni, valami igazán érdekes?
2010. jan. 2. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom volt-e szó: hobbikról, zenéről... aztán:

kedvenc állat, ha utazgatott már, akkor hol járt, melyik hely tetszett neki legjobban (miért?), hova szeretne eljutni és miért, mi a nagy álma stb. stb.

2010. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben igaz is :) köszi
2010. jan. 2. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármiről lehet írni, amiről csak szeretnél, illetve amiről így egy magyar lánynak is beszélnél. Esett ma a hó, jajj de nem szeretem, muszáj volt lapátolni, blablabla... :) Írd le hogy telnek a mindennapjaid, mit tanulsz, ő mit tanul/dolgozik, miket szeret csinálni és minden mást amit az előttem szóló is leírt :)
2010. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!