Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnák meg beszélő...

Hogyan tanulhatnák meg beszélőszinten angolul illetve hol?

Figyelt kérdés
A beszélőszintet úgy értem hogy tudjak beszélni ,és külföldön pl. angliában hamar meglehet tanulni az ottléttel?
2010. jan. 2. 17:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy ha pl. a tv-ben angol szinkronnal nézem a filmet?
2010. jan. 2. 17:48
 2/9 anonim ***** válasza:
először magyarul tanulj meg! a filmnézés segít, de ha semmit nem tudsz, akkor nem sokra mész vele, először meg kell tanulni az alapokat.
2010. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
valamilyen szinten tudok angolul (szavak)és hogy érted azt hogy tanuljak meg magyarul először?
2010. jan. 2. 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:

A szavak tudása nem elég, tudni kell a nyelvtant is, anélkül nem fognak kint megérteni. A filmnézés tényleg segít, angol szinkron-magyar felirat, de szerintem hasznos, ha rövid történeteket angolul olvasol. (könyvesboltokban lehet kapni kifejezetten olyan kb. 50 oldalas történeteket, meséket, amelyek ezt a cél szolgálják).


Az első hozzászóló pedig úgy értette, hogy tanulj meg magyarul, hogy nem "beszélőszint", hanem társalgási szint.

2010. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én tanulhatNÉK valamit, ők tanulhatNÁK azt!!! alanyi/tárgyas ragozás, ráadásul még a szám és a személy sem jó...ha jól emlékszem, valamikor alsóban tanultuk...
2010. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18:38-as vagyok. Hupsz, tényleg, észre sem vettem. Nekem inkább a beszélőszint volt furcsa, az tűnt fel legelőször. :)
2010. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó jó bocsessz elírtam de rendesen majd máskor odafigyelek az ilyenekre am. meg kössz az eddigi válaszokat.Azért várom az újabb válaszokat is
2010. jan. 2. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
az angol nyelv+magyar felirat semmi nem ér. angol felirat már inkább. de utána ha már tudja az ember, nemárt felirat nélkül is megérteni. vagy legalábbis neekm mindig b*ssza a szemem a felirat, és ha vmit nem értek meg egyből, mindig arra ugrik a szemem és nem tudom elveni róla, pedig pár mp után megérteném... ':DDsok sikert:D
2010. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez attól függ hogy most milyen szinten vagy. Ha nemtudsz sokat, csak az alapokat, akkor előszörmagyarul nézz meg egy filmet, aztán angolul, angol felirattal, és akkor már tudod kb miről szól. Meg a 2. kérdésedre is a válasz: Ha már majdnem perfektül tudsz angolul, (szavak, nyelvtan akkor könnyű "ottléttel" társalgási szintig eljutni, ha még nem megy annyira akkor kicsit nehezebb, de akkor se olyan nagy cucc. Ha van lehetőséged menj ki külföldre, sokat tanulhatsz, még akkor is ha az adott ország anyanyelve nem is angol, de te angolul kommunikálsz velük
2010. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!