Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudnék gyorsan sok angol...

Hogy tudnék gyorsan sok angol szót megtanulni (és nem elfelejteni)?

Figyelt kérdés

Igazából rajzolni akarok tanulni, de csak angol könyveim vannak hozzá, abból kiírom az ismeretlen szavakat és lefordítom, majd megtanulom, de így elég lassan megy. És nem jut idő a rajzra.

De az angol is érdekel.


2009. dec. 29. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor én angol szavakat tanultam úgy csináltam, hogy kiírtam kis cetlire a szavakat és körberagasztottam a szobám vele. Így ahányszor ránéztem, elolvastam és a végén megragadt... Ugyan így lehet könnyen a berendezési tárgyakat megtanulni.
2009. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ismételni kell, egy találkozás még nem elég vele, minimum három kell, de sokkal több is lehet. Vidd magaddal a szótárt közlekedéshez, írjál cédulákat és kérdezd ki magad, olvasgasd a könyvből is ugyanazt újra. És [link] Nagyon jó. Addig gyakoroltatja az általad beírt szavakat (make flashcards), amíg mindet nem tudod. Regisztrálni kell hozzá.
2009. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!