Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikerülhet az érettségi?

Sikerülhet az érettségi?

Figyelt kérdés

Középfokú nyelvvizsgát tettem egy lassan két hónapja,és két hét múlva érettségizek középszinten..Semmit nem készültem eddig rá.. Mindenki azt mondja hogy esélytelen még akkor is ha most elkezdem megcsinálni az előző évi érettségi feladatokat.

Szerintetek?


2014. ápr. 28. 18:47
 1/3 anonim válasza:
100%
A középszintű érettségi könnyebb a középfokú nyelvvizsgánál. Az emelt szintű érettségi szintje a középfok és a felsőfok között van. Nézd át azért jól az anyagot, és úgy sikerülni fog, mert egyszer már (2 hónapja)tudtad, jobban is, mint amennyire most kell.
2014. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne esélytelen

Egyáltalán nem az

2014. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki a középszintű érettségin megbukik, az hülye. Főleg nyelvből.. Sztem az a legkönnyebb. Nyelvvizsgával lazán 5-ös kell írnod. :D
2014. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!