Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A kreatív nyelvtanulási...

A kreatív nyelvtanulási módszerrel tényleg meg lehet 1 év alatt tanulni egy teljesen új nyelvet?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várnék!!!
2007. okt. 14. 16:13
 1/7 Brain Storming ***** válasza:
40%

Előbb tisztázni kellene, hogy mi az hogy "kreatív nyelvtanulási" módszer, és mi az, hogy "teljesen új nyelv"!


Ha a "kreatív módszer" a "szorgalmat" jelenti, és a "teljesen új nyelv" egy "teljesen ismeretlen nyelvet" jelent, akkor a válasz: igen. Persze a kreativtás mellett kell valami, ami elengedhetetlen: tanulni kell!


Tudom javasolni a Brain Storming féle GPSV-módszert, ezzel csak azt tanulod, amire szükséged van.


1 év alatt nem lehet egy nyelvet megtanulni, de nagyon sokmindet meg lehet tanulni egy év alatt egy nyelvből - ha pedig tudod, h mit és hogyan akarsz tudni, akkor akár mindent megtanulhatsz egy adott területen.


A GPSV módszerről részleteket Brain Storming-tól tudhatsz meg: bsstudio@freemail.hu

2007. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%

A legjobb kreativ nyelvtanulasi modszer,ha kulfoldre mesz nyelvettanulni,es nem szolalsz meg magyarul,csak az adott nyelvvel kezdesz el foglalkozni.En igy tanultam meg az olaszt,1 ev utan mar eleg jol beszeltem,a mai napig is olaszban elek,itt ragadtam:)

Udv,Timi

2007. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
81%

Nekünk bevált a módszer! Én a németet csináltam, a Párom meg az angolt és mindketten lenyelvvizsgáztunk 4 hónap alatt.


2007. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szerintem is a kreítv a legjobb a tanulásra szerintem, de hogy ne legyen monoton, ezért jó a programokkal is "játszani".


2007. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

ne nagyon vedd be amit a mostani hókuszpókuszos nyelvtanítós cégek ajánlanak. parasztvakítás.

nyelvet kétféleképpen lehet jól megtanulni: sok munkával, nyelvtanfolyamon, sok gyakorlással, vagy idegennyelvű környezetben.

minden más csalás.

*robin*

2008. dec. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 11:34! 0-ról tanultátok a nyelvet, vagy volt előzetes nyelvismeretetek is? Milyen nyelvvizsgát tettetek le (alapfok, középfok vagy felsőfok)?
2009. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem parasztvakítás, ez is a szorgalmon alapszik. Én a franciát kezdtem el, de rohadt lusta vagyok, kb a 10. oldalig jutottam, de a francia híradóból ezeket a szavakat mindig megértettem és így már nem volt nehéz összeszedni, miről beszélnek. Most újra elkezdtem, hátha lesz is belőle valami. Az egy év kinti eltöltése nem mindenkinek megfizethető vagy csak simán teljesíthető. Lenne rá pénz, de nem fogok 365 napot csak úgy pikk pakk máshol tölteni.
2011. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!