Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék szervezett...

Hogyan tudnék szervezett formában nyelvet tanulni Londonban?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiutazni egy három hetes intenzív nyelvtanfolyamra. Természetesen egy elfogadható kölségben reménykedek. Olyanok válaszait várom, akik már tanultak hasonló módon a közelmúltban.
2009. dec. 18. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked mi az "elfogadható"? Szinte biztos, hogy ugyanennyi pénzből itthon jobban megtanulsz.
2009. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éppen arra gondolok, hogy nem! Nyelvi közegre vágyom, amit itthon semmi nem pótol. Heti 30 óra itthon is minimum 60 ezer forint. Én már elszántam magam a kinti tanulásra, ami egy nagy kaland is lesz egyben. Remélem a szó jó értelmében.
2009. dec. 23. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is valószínüleg fogok menni egy ilyen kurzusra. Ha megyek, én Sidmouth-ba megyek.

Írd be a keresőbe: Sidmouth International Language School.

Egyébként ezt az angol nyelvtanárom ajánlotta.

Sok sikert!! ;)

2010. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!