Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Internet segitségével szeretné...

Internet segitségével szeretném továbbfejleszteni alapszinten lévő Szerb tudásomat, de ehhez segitség kellene. Segitség?

Figyelt kérdés
Alapszinten tudom a szerb nyelvet, de belekomplikálódni a mondatokba az kicsit nehéz még, és szókincsileg is gyenge vagyok. Muszáj megtanulnom a nyelvet és emiatt böngésztem az internetet, de olyan nagyon erős kiváló oldalt ahol minden lelenne irva, mint pl. egy nyelvtan vagy olvasó könyvben sajnos nem találtam. A szókincsek világában sem vagyok erős. Jólenne megtanulni a beszéd különböző módzsereit, pl. orvosnál rendessen elmondani problémáink, vagy rendőrségen beszélni, ha valaki kérdez valamit visszafelelni, magyarán mondva rendessen beszélni. Úgy érzem ha feljesztem szókincsem, megha gyakorlok az ideidőkkel (végződésekkel) akkor van erre esélyem, de jó lenne azért az alapoktól kezdeni. Szeretném ha segitenétek abban hogy találjak nekem megfelelő weboldalt ahol mindent eltudok kezdeni (szavak tanulását, ideidőket, végződéseket, stb). Kinyomtatnám az anyagot és komolyan nekiülve tanulgatnám. Tudnátok segiteni? :)
2014. márc. 15. 22:50
 1/1 anonim válasza:
Szia. Én szerbet tanulok, weboldalt nem tudok mondani, de én a "Naučimo srpski" című könyvből tanulok. Milan Ajdžanović, Milivoj Alanović és társai írták, hátha így könnyebben megtalálod. Egynyelvű könyv, a feladatok megértéséhez gondolom szükséged lesz szótárra. 2006-nál újabbi kiadású szótárról viszont nem tudok, erre a netet használom.
2014. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!