Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kellene készülni...

Hogyan kellene készülni szóbeli nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
IFO kitexre megyek, de nem nagyon tudom hogy hogyan érdemes szóbelire tanulni..kidolgozni vagy pedig kifejezéseket tanulni és ott majd összerakom..Voltam tanfolyamon is de munkám miatt kevés időm volt tanulni így ez az ünnepekre marad..jan.21 a szóbeli..
2013. dec. 22. 15:36
 1/4 anonim válasza:
Írd le tételek szerint, hogy mit szeretnél mondani az adott témával kapcsolatban, akár szó szerint is, majd olvasd el, és próbáld visszamondani magadnak hangosan. :) nekem bevált :D
2013. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva úgy, hoyg tudsz angolul. Van tankönyv, azoknak a témáit ha végigolvasod, kidolgozod a feladatokat, összeírod, hogy egy adott témakörben mi a lényeges, akkor röhögve meg kell csinálnod a nyelvvizsgát. Én voltam anno egy 6 hetes kitex felkészítő tanfolyamon angol ifora és baromi egyszerű volt, negyedannyi nyelvtant nem kérnek, mint sima középfokon, egyedül a plusz szakmai szókincs, ami oda kell.
2013. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most melyik nyelvből mész?

Én megvenném a KITEX felkészítő könyvét és abból

készülnék

2013. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
IFO németre megyek a könyv megvan.csak nem tudom h érdemes tanulni szóbelire
2013. dec. 24. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!