Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csak ezek a témakörök vannak...

Csak ezek a témakörök vannak TELC középfők nyelvvizsga szóbelinél?

Figyelt kérdés
Láttam a TELC honlapján kb 6 témakört,de valaki azt mondta ( és a tanárommal is csak ezeket dolgoztuk ki),hogy ezek a témák vannak: könyv amit olvastál/film amit láttál/koncert-sportesemény amin résztvettél/nyaralás
2013. dec. 17. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűsítsük le: középfokon általános témákról kell beszélgetni. Család, barátok, hobbi, sport, iskola ilyesmik, full egyszerű, gagyi témák. Ha ezekről nem tudsz magatól pár értelmes mondatot összerakni, fölösleges nyelvvizsgáznod, hiszen nem tudsz angolul középfokon.
2013. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A TELC honlapján fent vannak a tételek és azokon belül is meg vannak adva ilyen kis címek mert ezek majd a szóbeli második és harmadik részében fordulhatnak elő, viszont az első részében vannak ilyenek, hogy kedvenc könyv/film, koncert, túra, utazás, stb stb. és ezekről meg csak kevesebbet kell beszélned :) én mindent kidolgoztam ami fent volt a honlapon, plusz az összes ilyen lehetséges kis címet és 100%-os lett minden része! :) remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az akadémia kiadós gyakorló könyved nem lenne meg véletlenül pdf-ben? Nekem megvan,de a megoldásait sehol sem találom :S
2013. dec. 20. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:
A német TELC nyelvvizsgán ez a 6 témakör van. Ha rám hallgatsz, sürgősen elfelejted a TELC-et, és egy másikat keresel. Németből a TELC-baromi gyenge... Inkább nézz valami mást. Pl.: BME, ECL, Euroexam...
2013. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
angol nyelvvizsgára megyek,és már befizettem :)
2013. dec. 23. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Angol az más. Ott huszon valamennyi tétel van, abból jó a TELC.
2013. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
huszon valamennyi?
2013. dec. 24. 01:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen-igen... Angolból sok van. Amit te leírtál, az a németen van.

[link]

2013. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem ezeket mondta a nyelvtanárom,pedig ő jár is a TELChez vizsgáztatni.Nemértem akkor
2013. dec. 24. 23:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyum is a TELC-en vizsgáztat. Angolból 100%, hogy ezek a témakörök vannak.
2013. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!