Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha Skype-on szeretnék nyelvet...

Ha Skype-on szeretnék nyelvet tanítani, lenne rá érdeklődő?

Figyelt kérdés

Angliában éltem 2 évig, elég jól beszélek angolul. Szeretnék tanítani egy kis kiegészítés gyanánt délutánonként. Falun lakom, már többször hirdettem, de nem jött senki. Még a hirdetés árát sem kerestem meg.

A Skype-on is gondolkodtam, de annyi tanár van már, mint a csillag az égen. Nem tudom öljek-e még ebbe pénzt, hogy most csinálok egy honlapot? Max. valami nagyon egyszerűt, de hogy az mennyire versenyképes? Nagyon profi ingyenes nyelvoktató honlapok vannak már fent...


2013. dec. 5. 15:23
 1/5 anonim válasza:
szerintrintem igen én szivesen tanulnék ot nyelvet.
2013. dec. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fofo válasza:
Lenne rá kereslet! Próbáld meg hirdetni a jófogás.hu és aprod.h oldalakon! :)
2013. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálom. Tudom, hogy egy barátnőm franciát tanulna Skype-on, és nem talál tanárt, de azért angolból elég sok van.
2013. dec. 10. 18:15
 4/5 talos69 válasza:
Szerintem jó ötlet, hajrá!
2013. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még attól félek, hogy mi van, ha esetleg egy adóellenőr megtalál?
2013. dec. 14. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!