Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet 1 év alatt középfokúig...

Lehet 1 év alatt középfokúig megtanulni a svéd nyelvet?

Figyelt kérdés

16/L

Németet és angolt is tanulok. Nehéz a svéd nyelv? 1 év alatt lehetséges eljutnom a középfokig?


2013. dec. 1. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, főleg, hogy mellette suliba is jársz.
2013. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát, egy év alatt szerintem simán. Viszont úgy hogy suliba jársz úgy elég kemény dió lesz. Kitartást hozzá!
2013. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát próba szerencse:) megpróbálom. Úgyis mindjárt itt a téli szünet, akkor keményen tanulok rá. Ám úgy elkezdtem egy hete:D
2013. dec. 1. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:

csak egy vérpofi magántanárral.


én előkészítős voltam angolból. 20óra/hét. így lett meg a második tanév végén. páran meg tudtuk volna csinálni az első év végén is, de szerintem nem egy egyszerű dolog.

2013. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 webnyelv ***** válasza:

Alapvetően nem nehéz a svéd nyelv, főleg angol és német után.

1 év alatt meg lehetne így tanulni, de körülményfüggő. Iskola mellett nem tudom, hogyan menne, de ez függ tőled, a körülményektől, az iskolától.

Én angolt és olaszt tanultam még külön gimi mellett. Bár nem voltam igazán éltanuló, de ha nem tanultam volna külön ezt a két nyelvet, akkor se lett volna jobb a tanulmányi eredményem, így inkább abba fektettem bele energiát, ami amúgy is jól ment és hasznos is.

2013. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát Én éppen svédet tanulok, nem a legkönyebb nyelv. Én egy év alatt biztos, hogy eljutok középfokig, kérdéses, hogy Te is. Én ebben sajnos nem vagyok biztos.
2013. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!