Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budapesten tudnátok ajánlani...

Budapesten tudnátok ajánlani jó angol tanárt? Cambridge felsőfokú nyelvvizsgát szeretnék csinálni.

Figyelt kérdés

Sok tanárt próbáltam már, egyik pénzéhes, másik nem is tanár, harmadik meg nem is ért a saját szakmájához...


Olyan embert keresek, aki nagyon szigorúan veszi az órákat, sokat ad, nem sajnálja rád az időt, de viszonylag jó áron is dolgozik.

Fontos szempont, hogy tudja milyen egy Cambridge típusú nyelvvizsga.

Legyen összeszedett, és mindig adjon bőven anyagot, házit.


Ennyi kérésem lenne.. aki tud ilyen, kérem jelezzen.



2013. nov. 28. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire vagyok jó, a tanulóim általában elégedettek velem, kivéve azokat, akik azt gondolják, hogy otthon nem kell semmi készülés, elég hozzám eljárni. Többfajta felsőfokra is készítettem fel embereket, zömében jól sikerült nekik. 2500 ft/ 90 percért dolgozom. Alapvetően beszédcentrikusak az óráim, szeretem a tanulót sokat beszéltetni, fontosnak tartom az anyanyelvi fordulatok elsajátítását is. Skype-on is tartok órát. Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj!
2013. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2500Ft 90 perc magánóra? Az nagyon baráti! :)
2013. nov. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem így is megéri, minek kérjek többet?:)
2013. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes ide lent Békés megyében, angol óra 1300/45 perc, kémia 1200/60 perc. Bár kisvárosról beszélünk.
2013. nov. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy (teljesen) milyen "fokra"

kell felkészíteni-

2013. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg a kilencven perc az már dupla óra-
2013. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kezdőket és felsőfokra készülőket is ugyanannyiért vállalok, sokszor a kezdőknek még fárasztóbb magyarázni, hiszen az alapokat nehezebb megértetni, mint egy már haladónak elmondani 'pár' újdonságot.
2013. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!