Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha gimiben kezdem el tanulni...

Ha gimiben kezdem el tanulni az angolt úgy hogy általánosban németet tanultam mennyi idő lehet amíg egy középfokút leteszek?

Figyelt kérdés
Mondjuk minden nap foglalkozok vele estleg nyelvtanárral?
2009. nov. 7. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet akár két év alatt is, ha komolyan veszed. De nem csak az iskolai tanulással, mert úgy négy év.
2009. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell majd különtanár, főleg ha az iskolai tanár nem foglalkozik veled.. Az sem lenne hátrány, ha mondjuk nyáron beiratkozol egy nyelviskolához, és így akár nyár végére meglehet a nyelvvizsga.
2009. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen tanárt kapsz a suliban. én csak a saját német tanárom tanításával SOSE nyelvvizsgáztam volna le, pedig ez volt az első tanult nyelvem. 11.osztályban tettem le a nyelvvzsigát végül, 2 hónapig jártam heti 2szer külön tanárhoz. az angol a 2. nyelvem, az ezt tanító tanár is borzalmas, így ebből is külön tanárhoz kényszerültem, most megyek nyelvvizsgázni, reméljük a legjobbakat. amúgy most végzős vagyok.
2009. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok sikert!
2009. nov. 7. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

2-3 év ha komolyan veszed.

ha van külön nyelvtanár akkor gondolom 1-2 év

2009. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!