Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg angolul?

Hogyan tanuljak meg angolul?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ez a könyvek felett üldögélő típus. Időm sincs nagyon rá, hogy akkor most két óráig csak az angollal fogok foglalkozni. Olyan módszer kellene, amit utazás közbe is tudnék csinálni /minden nap 2 órát utazok/, esetleg nem követel annyi időt naponta max. 30 percet. De viszont egy év alatt látható lesz a fejlődés, esetleg elég egy nyelvvizsgához is.
2013. szept. 27. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgához nem valószínű hogy elég napi 30 perc.
2013. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondom esetleg... nem készülök belőle tenni, de ha elég lesz akkor miért ne csinálnám meg?
2013. szept. 27. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 2 órát utazol akkor ebből miért csak 30 percet szánsz tanulásra?
2013. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a két óra plusz 30 perc még esetleg itthon
2013. szept. 27. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi 2, 2 és fél óra bőven elég szerintem! :) Nem tudom, hogy egyáltalán nem beszélsz angolul, vagy valamenniy alapismereted azért van? Nyelvtanhoz mindenesetre muszáj beszerezned 1-2 könyvet, szavakat tanulgatni.. Az internet is nagy segítség, mindenképpen angolul nézz filmeket, persze magyar felirattal, hallgass angolul zenét, próbáld leírni amit hallasz, online chatprogramokon beszélgess angolul, olvashass cikkeket, könyveket (vannak kifejezetten nyelvtanulásra valóak, amiket az adott szinten- pl. Beginner, Advanced..- nagyobb probléma nélkül megértesz) .
2013. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van alapom, mivel már 6 éve tanítanak valamit az iskolában. Egy éve már úgy rendesebben /középsuli/. Szóval ragadt rám egy kicsi...
2013. szept. 29. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!