Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csak szerintem túlbuzgóak a...

Csak szerintem túlbuzgóak a szüleim? Mennyit kéne tanulnom?

Figyelt kérdés
Most voltam 8.-os, 1. óta tanulok angolul idén hármas lettem de inkább rossz tanár és lustaság miatt anyámék azt szeretnék, hogy tegyem le a telcet, heti 3 órám lesz magán tanárral, mennyit kéne tanulnom egyedül? bár szerintem megbukok szóval hülyeség az egész.. anyámék meg nagyon akarják szóval muszály megcsinálnom szóval olyat ne írjatok h akkor minek mész el blablabla
2013. júl. 16. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
És mikor akarod meg csinálni a telcet?
2013. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Válassz ki egy tudásod feletti könyvet, ami meg van Audio formában is.

Hallgasd napi 1-2 órát és azért olvasd is amennyire szükséges. Ha kérdés merül fel úgy is ott a tanár.


1 év múlva nem fogsz ráismerni a nyelvtudásodra

2013. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszi


1.: Aug. 10

2013. júl. 16. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért a mangántanár nagyjából reálisan kell,hogy lássa a tudásod.

Ha ő ehhez az augusztus 10-hez szó nélkül asszisztál, akkor ő sem a legjobb választás.

(vagy reális lehet a siker)

2013. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj el egy tanárhoz aki ért hozzá!


Mérje fel a tudásod és mondja meg ő, hogy menj vagy sem.

Nem csak egy rakás pénzt spórolhatsz meg vele de egy kudarc élményt is. Ez sokat számít a jövődre nézve. Van még időd bőven nyelvvizsgázni a kedves szülők (általában) meg elég lükék tudnak lenni ilyen kérdésekben, főleg akkor ha tenmaguknak fogalmuk sincs mi az hogy nyelvtudás.

2013. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát figyelj... 8.os koromban csak egy nagyon alap nyelvtudásom volt

9.es koromban gimnazista lettem(amúgy angol spec.en voltam)

és év végére sikerült megcsinálom a nyelvvizsgát,akkor 14 éves voltam,de nem telcen hanem origón, de mi tagadás kicsit szóbelin "lenéztek" a korom miatt

telc-nek a szóbelije nem olyan nehéz :) :)

2013. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólokkal. Még annyit mondanék, hogy fontos, hogy minen nap, legalább 15-30 percet foglalkozz az angollal, különben semmit sem fog érni.
2013. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!