Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok olyan spanyol nyelvköny...

Tudtok olyan spanyol nyelvkönyvet ajánlani, ami a teljesen kezdő szintről tanít meg spanyolul lehetőleg a középfokig (vagy tovább)?

Figyelt kérdés

A Colores könyveket ismerem és nem igazán jönnek be, inkább egy olyan könyvet keresek, amiben a nyelvtan is jól el van magyarázva és nem kell hozzá tanár, hogy megértsem. Illetve az is nagyon jó, ha van a könyvhöz munkafüzet.

Köszönöm:)



2013. jún. 30. 17:04
 1/4 anonim válasza:
Én tanultam több könyvből is, de szerintem a Colores a legjobb. Jól és egyszerűen magyaráz, nekem ebből lett meg a nyelvvizsgám. Talán el kellene menned egy könyvesboltba és ott körülnézned hátha megtalálod a neked megfelelőt. :)
2013. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csatlakoznék az előző hozzászólóhoz, még ha kicsit szájbarágósnak is tűnik néhol a Colores, az a legjobb és legösszetettebb, pláne ha egyedül állsz neki. De tanárként is csak ebből tanítok alapfokig például. Közép és felsőfokhoz pedig vannak még plusz könyvek amivel ki kell egészíteni.
2013. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nekem ezek a könyvek vannak meg.:Colores 1

Prisma A2

Prisma B1

Pons - Nyelvtanfolyam kezdőknek + 4cd

Pons - Nyelvtanfolyam haladóknak + 2cd

Pons - Tematikus szótár

Pons - Nyelvtan 3 lépésben

Pons - Igetáblázatok

Tanuljunk nyelveket - Spanyol nyelvkönyv II

Nyelvvizsgázzunk - Spanyol gyakorlókönyv szóbeli nyelvvizsgákhoz

Gidró Gabriella - Palabras palabras

Un paso más

Isabel Mendoza, Marcos Frago Vicente - Vigyázz spanyol

Assimil - Spanyolul könnyűszerrel

Akadémiai nagy szótár - spanyol/magyar

Akadémiai kis szótár - magyar/spanyol


szerintem a ponsok mind nagyon jók a teljesen alaphoz meg az assimil is jó. a colores inkább ilyen iskolai a prisma már keményebb dió, főleg a B1-es. amúgy 20ért megválnék az egésztől, mert már nem tanulom, újszerűek.

2013. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó az ELE Nuevo Espanol sin fronteras
2014. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!