Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan, aki nagyon jó...

Van itt olyan, aki nagyon jó németből és szívesen segítene nekem?

Figyelt kérdés
Szóval abban kéne segítség, hogy pénteken nyelvvizsgázom néetből ÖSD és ha én írnék levelet, illetve fogalmazást, azt nem javítaná ki nekem valaki? Leginkább a fogalmaazásban szoktak lenni hibáim. Tavaly náron jártam magéntanárhoz, és egszer decemberben megbuktam, most megyek megint, akkor 30-ból 23 pontot értem el íráskészségből, most szeretnék egy kicsit többet is elérni. Szóval eddig volt, akinek tudtam írni, de most már nincs és a suliban se sokat írtunk, mondjuk írtunk, de ne sokat. Szóval nem lenne valaki, aki kijavítaná nekem? NEm lenne sok, mondjuk 1 levél és 2 fogalmazás. Nagyon megköszönném, ha valaki segítene nekem. Légyszi írjatok, ha segítenétek.

2013. jún. 25. 14:40
 1/2 webnyelv ***** válasza:
100%
Elküldheted, hátha hozzájutok, hogy megnézzem!
2013. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek és ráérek. Nyugodtan küldd el leveledet itt vagy privátban és kijavítom neked :))
2013. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!