Euro nyelviskola?

Figyelt kérdés

Euro nyelviskolaba mennek francia felintenziv, kezdo csoportba.

Maga a sulirol, esetleg a tanarokrol velemeny? (szegedi vagyok, termeszetesen mas varos is erdekel).

Elsosorban nem az infrastrukturalis dolgok erdekelnek, hanem a tudas minosege. :)

koszi



2013. jún. 22. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd jövő hét végén megkérdezhetsz róla még egyszer, mert ha minden igaz akkor hétfőn indul az én intenzív német tanfolyamom az EURO nyelviskolánál, viszont Pesten.
2013. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most végeztem el az angol haladót Pesten, nagyon jó volt, olcsó, színvonalas, sokat fejlődtem:)
2013. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
November 19-én kellett volna elkezdenem Győrben,erre kapok sms-t nem lesz aznap,majd be lesz pótolva...azóta sem volt,tanulói szerzősét nem kaptam meg,múlthéten csütörtökön megint elmaradt elvileg aznap legkésőbb pénteken kellett volna kapnom tőlük egy e-mailt,hogy hol lesz az új helyszín,új tanárral...mert kiderült beteg..na ez is érdekes tanártól kérdeztünk, és nem tudott válaszolni a kérdéseinkre(kezdő angolosok vagyunk)erre 1 hete kedden be jött hozzánk egy nő,hogy x összeget( százezreket) kifizetett,2 hónapja kb és 1 hónapja indulnia kellett volna a tanfolyamnak!Mondanom sem kell,h semmilyen értesítést sem kapott,pénzért könyörög..stb! Mert az nem állapot h napokkal ezelőttire igéri a csaj h kapok mailt,mikor hol indul illetve kivel,és holnap lenne órám,ezért szépen holnap visszakérem a pénzem!Igaz ez államilag támogatott 4500ft-omba került 90000ft helyett na de akkor is ez nem állapot!
2013. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en mar befejeztek a kepzest, velem korrektek voltak. az ugyintezo kimondottan.
2013. dec. 10. 16:23
 5/6 anonim válasza:
54%
Mocsok, megbízhatatlan banda. Befizettem a pénzem, de 2 hónapja húzzák-halasztják, azt mondják nincs elég jelentkező és nem indul tanfolyam, a pénzem meg nem hajlandóak vissza adni....
2014. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ahová én jelentkeztem, még nyáron, Szegeden, kicsi csúsztatással, de elindult.

A pénzvisszafizetésre meg van valami szabály, ha jól emlékszem, ha 2 újonnan kijelölt időpont után sem tudják elindítani, akkor kötelesek visszafizetni az összeget.

Szerintem járj utána, ez így tényleg nem korrekt.


Nekem szerencsére pozitív tapasztalataim lettek az Euró nyelviskolánál.

Járj utána, sokan fordulnak meg ott, néha nagy a káosz, véleményem szerint biztosan nem akarnak kifosztani.

2014. jan. 20. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!