Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TÁMOP-ba volt már vkinek...

TÁMOP-ba volt már vkinek tapasztalata, nyelvtanulásban?

Figyelt kérdés
Tudásod a jövöd által jelentkeztem kezdö német nyelvre. 60 órás, mit várhatok?
2013. jún. 17. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2013. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én annyit olvastam, hogy a végén a házi vizsgán teljesíteni kell, mert különben vissza kell fizetni a támogatást
2013. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 90 óráson vettem részt,30 óránként írásbeli, szóbeli vizsga van, utána kaptok egy oklevelet. 90 órához képest elég sokat tanultunk.
2013. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
és le tudnál vizsgázni? vagy ha levizsgáztál, akkor sikerült?
2013. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy le!!!!

A végén kaptunk egy tanúsítványt (oklevelet), hogy elvégeztük.

A vizsga szóbeli és írásbeli részből áll, az írásbeli tesztes.


Egyébként 4 leckét vettünk végig, azért senki ne várja, hogy középfokúra felkészítik, de azért egy jó alapot ad.

Én most ugyanilyen Támoposra járok, csak ez 800 órás, és középfokra készít fel.

2013. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! Megkérdezhetem hogy jársz még egy TÁMOP-osra ha már voltál egyen? Csak 1-szer igénybevehető nem? Én most 60 órás angolra járok TÁMOP-on. A kérdésre válaszolva attól függ milyen tanárt, sulit fogsz ki. Nekem van ismerősöm aki semmit nem fejlődött mert a tanár nem tanított semmit. Nekem nagy szerencsém van nagyon rendes tanárnőnk van csomó plusz anyagot ad a tk.i anyag mellé.
2013. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A 60 órás tanfolyamra mit mondtak?

Én 88 órásra járok, KER2 (vmi ilyesmi a rövidítés). Oklevélen kívül adnak-e mást? Segítenek felkészülni esetleg egy alapfokú nyelvvizsgára, vagy ez még kevés ahhoz? (van már alap tudás). Nem kezdőként indult.

2013. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ismerősöm ilyen 760 órás TÁMOP-osra járt a Katedrába. Most volt nem rég nyelvvizsgán harmadszorra, de nem jött össze neki megint. Egy másik ismerősöm pedig szintén ilyenre jár jelenleg is. Ő sincs elragadtatva, de azt mondja, hogy tanárfüggő a dolog. Őket 3 tanár tanítja, van amelyik jobb, van amelyik nem.


Én is jelentkeztem a 90 órásra, ami szeptember, október környékén indul középfokú. Be van igérve, hogy jó tanárt kapunk, aki nem lébecolja el a dolgokat, szóval tanulni fogunk. Kérdezzetek rá a tanárra, hogy mi a vélemény róla és tényleg csak úgy jelentkezzetek.

2013. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó katedrába melyik város? Én 456 órás.

Most ez a második hetem. A tanárok nagyon jók, Novemberben szóbeli meg írásbeli. (alapfokú nyevvizsga) nai 4 óra, Hétfőtől Péntekig.

2013. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is most járok katedrába 90 órásra,és hát jó gyorsan haladunk,az tény. Kezdőre jelentkeztem (A1 angol),de egyből az A2-nek készült könyvből kezdtünk el tanulni. Ez,hogy mennyi leckét vesztek meg attól függ milyen könyvből tanul az ember :D (tehát sokat nem mondott el vele az egyik előttem válaszoló)
2013. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!