Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Komplex nyelvvizsgára jelentke...

Komplex nyelvvizsgára jelentkeztem, de csak a szóbeli sikerült. Küldenek valamilyen bizonyítványt róla?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez márciusban derült ki. E-mailben kaptam tájékoztatást, de azt nem tudom, hogy kellett volna kapnom-e valamilyen bizonyítványféleséget róla. Ha igen, eléggé eltévedt a papírka...


(TELC, B2, angol)


2013. jún. 17. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg kéne, igen.
2013. jún. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nem biztos, hogy eltévedt, ugyanis azt a vizsga helyen kell átvenned, nem postázzák.
2013. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kiküldték a bizonyítványomat, mert postai küldéssel kértem, nem akartam felmenni ezért külön Pestre. (Igaz, nekem komplex volt a Kitexnél, de a "fél" vizsgáról is kiállítják a keményfedeles bizonyítványt)


Van olyan vizsgarendszer is, ami 1 hónap után automatikusan kiküldi, van amelyik szól hogy mi legyen, és van, amelyik nem adja ki csak személyesen. Barátnőm pár éve Euro kétnyelvűt tett, neki el kellett mennie érte.


Telefonálj be és érdeklődj. Ki biztos nem dobják, és tuti, hogy kapsz bizit!

Hol vizsgáztál? (vizsgarendszer, város)

2013. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Márvány utcában, de a suli nevére már nem emlékszek.
2013. jún. 18. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!