Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik könyvből készüljek fel...

Melyik könyvből készüljek fel a felsőfokú angol írásbeli nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Tesztek, tömörítés, fogalmazás; tanárrral és magamtól, különösen ha nekem mindig mindennek sokkal nehezebb az írásbeli része mint a szóbeli, ímádtam felelni, dolgozatra viszont mindig 2-3st kaptam?

2013. jún. 14. 17:47
 1/3 anonim válasza:

Michael Vince-Advanced LAnguage Practice.


van benne külön Vocab és Grammar rész, aki ebből nem tanul meg angolul, az semmiből. :)


OXFORD-os egyébként, olyan 5-6k az ára. :)


jó tanulást és sok sikert.

2013. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 IL Faraone válasza:
Általában minden nyelvvizsgaközpont kiad egy tesztkönyvet. Azokat mindenképp érdemes megcsinálni, valamint a próbanyelvvizsga feladatsorokat. Ha pl. ECL-re mész, akkor javaslom az alábbi könyveket, amelyeket én az Alexandra könyvesboltokban vettem meg: [link]
2013. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De az Advanced Language Oractice az inkább Proficiency Vizsgára való és nem a magyarra?
2013. jún. 17. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!