Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » City&Guilds nyelvvizsgánál...

City&Guilds nyelvvizsgánál betekintés/felülvizsgálat/újraértékelés-nél valakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
Csak az írásbelin a fogalmazásoknál buktam meg, kéne még 2 pont, hogy meglegyen a nyelvvizsgám (B2), de nem igazán látom át hogy működik ez az egész betekintés, felülvizsgálat stb. Kinek milyen tapasztalatai voltak? Igazából még nem láttam a javítást, hogy jogos-e a meghúzás. Én úgy érzem a kettőből csak az egyik fogalmazás nem ment, de alig tudom elhinni, hogy ennyire, mert ennél tudom, hogy jobb vagyok. Bár elismerem, a végén már nagyon kellett pisilnem és kicsit kapkodtam. Mivel felvételihez kell nekem a nyelvvizsga és a felülvizsgálat ingyenes, csak az újraértékelésnek van díja, de az se olyan sok, mindenképp meg akarom próbálni.

2013. jún. 1. 19:12
 1/5 anonim válasza:

City&Guilds C1-re mentem,engem a levélnél húztak meg,egy pont kellett volna,hogy átmenjek,ma fellebbeztem és hátha.. Igazából mindenkinek üzenném,hogy szemét egy intézmény,ha bármelyik részfeladat nem éri el a határt (hiába jön ki az 50% összesen) akkor meghúznak és a szubjektíven értékelhető levéllel így szinte bárkit megbuktathatnak,nem számít a többi résznél mennyi pontot értél el. Kapásból két csoporttársamnak szintén egy pont hiányzott és még ott is találkoztam egy pár emberrel akinek érdekes módon ugyanez volt a problémája.. Rettentő módon lepontozzák a leveleket és ezzel szinte bárkit meghúznak,az egészet ismételheted újra és nem egy olcsó mulatság. Pénzbeszedés.

Egy sráccal beszéltem és neki már kétszer kellett volna egy pont (persze a levélnél),hogy átmenjen.. Persze nem fogadták el.

2013. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
engem is*
2013. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mivel ugyanazt a kommentet olvasom a 3. helyen, csak jelezném, hogy minden nyelvvizsgánál megbuktatnak, ha valamelyik készségnél nincs meg a minimum, akkor is, ha összesen meglenne. Annyi az eltérés, hogy itt mások a határértékek.
2013. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a beszédkéség lett fail és 2 pont kellene a pass-hoz, pedig a beszédértés és az írásbali first class pass lett a levél pass. Ez középfokú-n de én úgy hallottam hogyha van egy narrow fail-ed akkor átengednek még, de javítsatok ki ha nem. Most fogok fellebbezni mert nem igaz, hogy a beszédértés first class pass a beszédkésség meg bukta és nem is érzem úgy, hogy ez ilyen rosszul sikerült. Olvastam én is, hogy az újraértékelésért fizetni kell de nem tudom igazából mennyit és, hogy ért-e el valaki azzal pontot még.
2014. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A betekintés olyan hatezer Ft
2015. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!