Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok segíteni nekem az...

Tudnátok segíteni nekem az angolban? Többi lent.

Figyelt kérdés
" A nevem XY és 13 éves vagyok. Magyarországról származom egy kis faluból. 7. osztályba járok, az iskolában tanulok németül és otthon önszorgalomból angolul és finnül. Barna hajam és barna szemem van, imádom a rockot és a hideg északi helyeket.Rajongok a forma-1- ért. A kedvenc autóversenyzőm Kimi Räikkönen, hogy miért? azt nem tudnám megmagyarázni :D."
2013. máj. 30. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Valaki lefordítaná angolra? azt nagyon megköszönném.
2013. máj. 30. 19:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is önszorgalomból tanulok itthon, de ha az elejét nem tudod lefordítani, jobban bele kéne húznod XD


My name is YX and im 13 years old. I come from Hungary, from a small village. I'm in the 7th class. Im learning German in school and at home alone I'm learning English and Finnish. Ive brown hair and brown eyes. I like rock and the cold northern places. I like still Formula-1. My favorite racer is Kimi Räikkönnen, and why? I couldn't explain.

2013. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
My name is XY and I'm 13 years old. I come from Hungary, from a small village. I'm in the 7th GRADE. I learn German at school and I learn English and Finnish by myself. I have brown hair and brown eyes. I love rock and the cold northern places. I'm crazy about Formula-1. My favorite racer is Kimi Räikkönnen, and why? I couldn't explain.
2013. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az jó, én is szeretem a hideg Észak-Európát. Én svédül tanulok, de szeretném pár éven belül elkezdeni a finnt is.
2013. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló

Nyugi az elejét én is tudom csak az otthon tanulós részét nem vágom teljesen. :D amúgy köszi

2013. máj. 30. 20:25
 6/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló

Én is szeretnék svédül tanulni, de a finn kicsit jobban bejött csak azért is mert nagy rajongója vagyok Kiminek.

2013. máj. 30. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
woow, nem is tévedtem sokat! :DDD, első voltam
2013. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de amúgy YX-nek kell írni a nevet :D nem XY-nak, ill. szerintem az ott i am learning, elvégre folyamatosan csinálod
2013. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!