Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt készülhetek...

Mennyi idő alatt készülhetek fel a középfokú angol nyelvvizsgára abban az esetben, ha szerzek egy olyan magántanárt, aki napi 24 órát tölt velem?

Figyelt kérdés
velem ébred, vásárol, sportol, kirándul, zuhanyzik stb.
2013. máj. 23. 09:38
 1/3 A kérdező kommentje:
nulláról
2013. máj. 23. 09:40
 2/3 anonim ***** válasza:

biztos beletelik pár hónapba.. ha belegondolsz, akkor akik kimennek csak úgy angliába vagy amerikába 0 angoltudással, nekik is beletelik szerintem néhány hónapba. bár változó, hogy kire mennyire ragad a nyelv.

meg kicsit fura ez a 24 órás dolog :D ez most azt jelenti, hogy folyamatosan angolul beszéltek?, mert ha nem akkor nincs értelme ennek az egésznapos dolognak.

2013. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy kerdes egy gondolatkiserlet?

En meg nem hallottam 24 oras magantanarrol...


A valasz amugy: 4 nap es 4 ora alatt keszulhetsz fel igy.


Csak abbol indulok ki, hogy en anno abszolut nulla angollal beiratkoztam egy 100 oras felkeszitore es meglett a kozepfok, miutan azt elvegeztem.


De mindenkinek mas a nyelverzeke, szoval ki tudja...?

2013. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!