Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek meg lehet tanulni...

Szerintetek meg lehet tanulni online, tanár nélkül angolul?

Figyelt kérdés

Ha igen mennyire? Illetve tudnátok ajánlani oldalakat vagy valami könyvet, amit érdemes lenne megvenni?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)


2013. máj. 11. 18:26
 1/6 anonim válasza:
Persze hogy meglehet. Ocsem sorozatokbol tanult meg (mindent angolul nez), most felsofokuzik angolbol.
2013. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha első nyelvet tanulsz, akkor mindenképp tanárral tanuld! Ha második nyelvként tanulod, úgy se lesz egyszerű, de semmi nem lehetetlen! Iszonyat nagy elszántság kell hozzá, illetve türelem! Én a "Headway" tankönyveket ajánlanám, mert nagyon jó, illetve sok iskolában már ebből tanítanak a tanárok! Sikeres nyelvtanulást kívánok Neked!
2013. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második nyelvként tanulnám, a suliban németet tanultam, de rettenetesen utáltam/utálom. Mindig is angolul szerettem volna tanulni.
2013. máj. 11. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz nehéz!:)
2013. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem sikerült, szintén második idegen nyelvként. Szakmai közepet tettem le, de ha folytatnám nem lenne lehetetlen a felsőfok elérése sem.
2013. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Német után könnyű, viszont nagyon sok önszorgalom kell hozzá. Nekem sikerült C1-ig eljutnom önerőből, szóval nem lehetetlen. Sok sikert! :)
2013. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!