Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hoy van angolul helyesen ez a...

Hoy van angolul helyesen ez a két "mondat? ""és mindig az/ilyen is leszek" "nem csak (vagyok ilyen) veled, mindenkivel" "and i will be always" "not jsut with you. "

Figyelt kérdés
ez az lenne hogy félénk vagyok.. csendes.. "im still shy and i will be always.." vagy nem tudom hogy van helyesen :D

2013. ápr. 25. 21:05
 1/2 doracell ***** válasza:

I'll always be like this. Not just with you, (with everyone).


De ha már leírtad, hogy 'I'm shy and quiet,' akkor nem feltétlenül kell a 'like this', csak ennyi: and I'll always be.


'I'm STILL shy' annyit jelent, hogy 'még mindig / mégis félénk vagyok' - talán az ásványvíz címkéje zavart meg, de a still-t emberre nem használjuk olyan értelemben, hogy csendes :S

2013. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "csöndes"-re még lehet azt is mondnai,

h "tartózkodó" (reserved)

2013. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!