Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik francia középfokú...

Melyik francia középfokú nyelvvizsgát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

augusztusban szeretnék menni nyelvvizsgázni, de ötletem nincs, hogy milyen nyelvvizsga lehetőségek vannak franciából. Tudnátok segíteni abban, hogy milyen nyelvvizsgák vannak most franciából és, hogy melyiket érdemes megcsinálni.

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2013. ápr. 23. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Google;) Én BME-n voltam nekem nagyon bevált. Annyi, hogy mindegyik vizsgáztatóközpontnak vannak a honlapján vagy neten valahol letölthetően próba vizsgái, tölts ki mindegyikből 1-1-et és amelyik jobban tetszik/megy/szimpatikusabb arra készül tudatosan, feladatsorokkal. Mindenkinek más nyelvvizsga jó ( pl. van aki szeret és tud fordítani annak jó az origo,bme aki utál az ált. telcre megy stb.) A nyelvvizsga pedig egy papir, ha pont miatt kell vagy munkáltató kéri akkor nyilván van valami értelme, amúgy vagy beszéled a nyelvet vagy nem, ezt nem egy nyelvvizsga dönti el.
2013. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!