Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az USA-ban fogok pincérkedni,...

Az USA-ban fogok pincérkedni, de lenne egy kérdésem azokhoz akik már dolgoztak kint. Hogyan kérdezzem meg hogy mit kérnek inni/enni?

Figyelt kérdés
És hogyan mondják azt, hogy "Egészségére/Egészségükre" vagy hogy "Jó étvágyat/Parancsoljanak"?

2013. ápr. 22. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Mégis ki alakmalmazott 0 angoltudással? :DDDDDDDDD
2013. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz amúgy angolul? Ha nem, akkor elég merész dolog nekivágni. :)

Az egészségedre az a "cheers". Bár ezt koccintásnál szokták.

A jó étvágyat meg a "bon appetite" vagy "good appetite". Esetleg még az "enjoy your meal". Parancsoljon-ra meg én pl. a "here you go" kifejezést ismerem.

2013. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
S hol leszel elszállásolva?
2013. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Milyen helyen, hol?
2013. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nekem santit. A pincerkedes am nemcsak ebbol all. Mi van, ha valaki meg akarja kerdezni, hogy milyen ez meg az az etel? Szoval 0 nyelvtudassal en nem mennek ki.
2013. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nulla nyelvtudással pincérként nem sok munkanapot jósolok :D
2013. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gondolkodjatok már, mielőtt ilyeneket kérdeztek. Két éve tanulom az angolt, vagyis még csak az alapokat tudom, és még fogom tanulni ezt a nyelvet, nem most(anában) mennék, de el fogok jutni oda, hogy anyanyelvi szinten fogom beszélni a nyelvet, mostantól minden nap fogok foglalkozni az angollal. És inkább a kérdésre válaszoljatok.
2013. ápr. 23. 13:53
 8/13 A kérdező kommentje:
#3-as és #4-es válaszoló: miért érdekel?
2013. ápr. 23. 13:57
 9/13 anonim ***** válasza:
2 év alatt nem tudod hogy kell ezeket mondani? meg miért ilyen fontos, úgyis megtanulod.
2013. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, mivel két éve tanulom, de nem rendszeresen, keveset. Mostantól fogok komolyabban, több időt foglalkozni vele. Tudom, hogy majd úgy is megtanulom, de miért baj, ha megkérdeztem? Ha jól tudom, ide kérdéseket lehet feltenni, és azokra válaszolni kéne, nem pedig kötekedni, hanem segíteni a kérdezőt, és mondani pár okos dolgot az angol kifejezésekről. Egyéb kommentet nem kértem.
2013. ápr. 23. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!