Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy német levél írásában...

Egy német levél írásában segítene valaki? 50-80szó

Figyelt kérdés
Múlt héten én is nagyon elfoglalt voltam. Sok vizsgára kellett tanulnom, de azért szabadidőm is volt szerencsére. Hétfőn és szerdán a fiúkkal fociztam a focipályán. Jó idő van végre és kint lehet lenni a szabadban. Pénteken nehéz matekdogát írtam, ami jó sikerült. Végre a hétvégén tudtam bulizni egy jót a többiekkel.

2013. ápr. 22. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Szükségem lenne valakinek a segítségére! Előre is köszönöm!
2013. ápr. 22. 18:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Die vergangene Woche war ich auch sehr beschäftigt.

Ich musste mich auf etliche Prüfungen vorbereiten, aber zum Glück hatte ich auch genügend Freizeit.

Am Montag und Mittwoch habe ich auf den Fußballplatz mit den Jungs Fußball gespielt. Es ist endlich schönes Wetter und man kann sich draußen im Freien aufhalten. Am Freitag habe ich eine schwere Matearbeit geschrieben, die gut geworden war. Endlich konnte ich am Wochenende mit den anderen richtig Fete machen.

2013. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 22. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen!...:)
2013. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A "matek doga" az "Mathe-Arbeit" (h-val)


Mert "Mathematik" a tantárgy neve

2013. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

matekdogát írtam, ami jól sikerült

(die gut gelaungen war)

2013. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

matekdogát írtam, ami jól sikerült

(die gut gelaungen war)

--------------

Mathearbeit...így helyes.

(die gut gelungen war)

2013. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!