Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol szótanulást...

Milyen angol szótanulást segítő programok léteznek?

Figyelt kérdés

Mikor még rajta voltam az iwiw hálózatán láttam ott egy olyan programot amibe ha beírtam a szavakat és a jelentését segített megtanulni úgy hogy keverve elém rakta a szavakat és oda kellett írnom mit jelent. Most már nem vagyok iwiw-es és nem tudok kitől meghívót szerezni.

Mi annak a programnak a neve? Vagy milyen más jó programokat ismertek?


2009. szept. 25. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

[link]


itt találsz egyet

2009. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mégis mi a neve annak amire gondoltál?
2009. szept. 25. 09:46
 3/8 anonim válasza:

Én nem az első vagyok, de ez az:

[link]

2009. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom!
2009. szept. 25. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged, ismered a torrentezés-t, vagy ismerőseid ismerik a torrentezés "rejtelmeit" , ajánlom beszerezni a Rosetta Stone V3-nevü nyelvtanuló programot, ahol több mint 40 nyelv közül, nyelvenként 3 nyelvi szinten,tanulhatod kompletten a nyelvet, de persze ha a szavakra akarsz hangsúlyozni akkor azt is lehet vele.
2009. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez pont olyan, mint amit körülírtál. Ötféle módon gyakoroltat addig, amíg nem tudod 100%-ra.

2009. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket! Hasznos volt mind a két hozzászólás számomra! Le fogom tölteni a Rosetta-t. Már hallottam róla jó véleményeket! ;)

Az utolsó linknek is nagy hasznát veszem már tanulom is a szavakat! :) Köszi!!

2009. szept. 25. 15:48
 8/8 anonim válasza:
Ezek nekem is jól jöttek :)
2014. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!