Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek hogy megy a nyelvtanulás...

Kinek hogy megy a nyelvtanulás? Ha nehézségek vannak mik azok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pikk-pakk. A szavak és a nyelvtan is. A nehézség, hogy nem tudom, hogy hol hibázok, mert magamtól tanulok (így pl. egy feladatot nem tudok ellenőrizni), továbbá a beszélgetések hiányoznak.
2013. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor az zsír :D keress angol levelezőtársakat pl.
2013. ápr. 8. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan könyvet, amit nyelvvizsgaközpontok állítottak össze (nyelvvizsgára felkészüléshez)

Onnan nézz ki szituációs-párbeszédes feladatokat, megoldásokat

2013. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Párbeszédeket magad is összeállíthatsz

Szépen leírogatod őket és azzal is gyakorolsz

2013. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nekem is nagyon jól megy :) ebben vagyok tehetséges
2013. ápr. 9. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
jól megy, mert érdekel. akinek nem megy jól, azt egyszerűen nem érdekli az a nyelv.
2013. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megengeditek továbbadnék egy jó tanácsot, amit az apámtól kaptam amikor az elsö osztályba kerültem, még 62-ben: Fiam, olvass hangosan, úgy jobban meg tudod jegyezni, hogy mit olvastál és ha hiházol akkor olvasd el újra a hibás szót, addig, amíg hibátlan lesz.

És mennyire igaza volt az öregnek!!!

2013. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!