Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok ajánlani egy jó angol-m...

Tudtok ajánlani egy jó angol-magyar szótárt?

Figyelt kérdés

A nyelvtanárom Országh László angol szótárát ajánlotta, de ez 15 ezer forint (akciósan), ezt sajnos nem engedhetem meg magamnak. Nyelvvizsgára kellene, ami nekem van kis 1000 forintos nem ér semmit ,érettségin se tudtam használni.


max 5-6 ezer ft szánnák rá.


2013. ápr. 8. 17:31
 1/2 ChrisM ***** válasza:

Angolból a one and only az Országh-szótár. Ne a nagyszótárat akard megvenni (az 15-20e), arra nincs szükséged, hanem a kézit (polgári nevén: szótár).


Ha nem akarod a klasszikusat megvenni ( [link] akkor esetleg ezt javaslom: [link]

2013. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez egy nagyon jó könyv,nekem ilyen van és tényleg diákoknak tervezték/készítették !! ;)

Bár,egy kicsit talán túl haladja az általad elmondott keretet,de mégiscsak olcsóbb mint 15 000 FT :O

[link] :D

2013. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!