Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hatékony angol nyelvtanulás?

Hatékony angol nyelvtanulás?

Figyelt kérdés
Jelenleg járok angol nyelvtanfolyamra.De hogy tudnám még hatékonyabbá tenni a nyelvtanulást?Hogyan gyakoroljak a nyelviskolai feladatokon kívül?
2013. márc. 30. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is beszéd-centrikus tanfolyamra járj. Ahol nektek is angolul kell beszélni és a tanár sokat beszéltet.


Ezen kívül szerezd meg a kedvenc filmedet angolul angol felirattal. Aztán szerezz meg más filmeket is felirattal.


Válasz ki egy angol nyelvű könyvet. Szerezd meg AudioBook formátumban is. Ezt hallgasd mp3 lejátszóval jövet-menet orrba-szájba amikor csak tudod. +olvassd a könyvet is persze.


És hallgass és nézz híreket angolul nézd a sorozatokat angolul amit csak tudsz... szinte NAPI RENDSZERESSÉGGEL


különben nem ér semmit

2013. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Bár van problémám is... angol filmekből szinte semmit nem értek.

2013. márc. 30. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagy baj.

Ha hallgatod,azzal is fejleszted magad. Your listening skills,too.

2013. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A filmekből/sorozatokból nagyon sokat lehet tanulni, úgy, hogy észre sem veszed, és egy idő után tapadnak rád a szavak és a kifejezések. (Először nézd angolul, magyar felirattal,

és ha már van szókincsed, akár angol felirattal is.)

Én néha azt is szoktam, hogy ha van egy zeneszám, amit nagyon szeretek, akkor rákeresek a dalszövegre, és megpróbálom megérteni.

Plusz tudsz chatelni külföldiekkel, angol nyelven is.

2013. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2


azért van a felirat: hogy ha nem érted akkor eltudod olvasni


Az AudioBook-nak is ez a lényege

2013. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Próbáld meg valamelyik nyelvvizsgát letenni

(Arra annyira kell majd készülnöd, hogy megtanulod

a dolgokat) Meg akkor lenne egy "cél"-od

2013. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ska71 válasza:

Nagyon tudom ajánlani a nyelvipercek.hu angolját. Több tanfolyamon jártam már, de ennyire jól összerakott, érthető tananyaggal még nem találkoztam.


14.500 Ft-ért megkaphatod az alap GO!-t, 9500 Ft-tal olcsóbban juthatsz hozzá, ha vásárlásnál megadod a két kódot.


kuponkód: ajanlas14500

ajánlókód: 49004


Hajrá, szerintem szuper!!! :-)

2013. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Csatlakozom egy előttem válaszolóhoz. A www.nyelvipercek.hu egy szenzációs online nyelvoktatás. Egy profi tanár érthetően elmagyarázza a nyelvtant lépésről lépésre, aztán pedig ott vannak a különböző feladatok a begyakorlásra, a szótanulásra. Az, hogy hangosan kimondod-e, amit tudsz, az csak rajtad múlik, de meg kell tenned, ha beszélni is akarsz, nemcsak olvasni és írni.

Sok előnye van ennek a nyelvtanulásnak: egyéni tempó, egyéni időbeosztás, relatíve olcsó. Amit anyagilag rá kell fordítani, az töredéke annak, mint amit egy egyéni nyelvtanárnak kifizetnél. Én ajánlással vettem meg a programot olcsóbban. Ezzel a lehetőséggel te is élhetsz, ha az ajánlásomat felhasználod. A rendelésnél kell beírni:


a kuponkódhoz: ajanlas14500

az ajánlókódhoz: 69142


Rendelés nélkül is megismerkedhetsz a programmal. Nézz bele!


Sok sikert!

2013. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!