Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Katedra nyelviskolában...

A Katedra nyelviskolában mennyibe kerül egy óra, vagy mennyi a tarifa? Angol középfokot szeretném megcsinálni!

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

modul tanfolyamok (egy szint általában 3-4 modul) vannak...azok 29.900 FT körül vannak ha törzshallgató vagy kapsz 5% kedvezményt...

Függ attól hogy most milyen szinten vagy hogy milyen modulról kell kezdened, továbbá szerveznek egyénileg kisebb csoportoknak nyelvvizsga tréningeket, de ez függ attól milyen szinten vagy...ezeknek az óráknak az ára viszont változó

2009. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
www.katedra.hu
2009. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát én most fogok mennyi 21.én,már befizettem.. akciók voltak,pl aki máj.31ig jeelntkezett 1 óra= 720Ft , aki jún.10ig ( mint én) annak 1óra:810Ft. Én 100 órás,nyári intenzív tanfolyamra fizettem be 81000Ft és haladó csoportba kerültem ,középfogú angol nyelvvizsgára készit fel!
2010. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!