Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismeri valaki a GO! Nyelviperc...

Ismeri valaki a GO! Nyelvipercek tanfolyamot? Valaki van aki megvette?

Figyelt kérdés

Szeretnék angolul tanulni és ez a megoldás szimpatikus nekem, de nem akarok olyat venni amiről nem tudom hogy jó-e.

Akinek van ezzel kapcsolatban információja kérem ossza meg velem! Köszönöm!



#GO nyelvipercek
2013. márc. 29. 13:49
 1/3 anonim válasza:

[link]


Online angol nyelvtanfolyam, MAGYARUL oktatva.


- Vicces, könnyen érthető.


- Ingyen beülhetünk néhány órára.


Én elsősorban kiegészítés képpen javaslom ezt a tanfolyamot, főleg ha már tanulta az ember, vagy most tanulja az angolt.


A magyarázatok magyarul, magyar kultúrából merített példákkal sokkal könnyebben érthetőek.


Tetszik még, hogy nincs havidíj. Az ember egyszer megveszi, és bármikor, bármennyiszer használhatja.



Ha kipróbáltad, és megvennéd


24.000 FT helyett


14.500-ért a tiéd lehet, ha használod ezt a kuponkódot;



Fizetéskor ezt a sort keresd, ide kell beírni:


"Van törzsvevő vagy ajánlókódod? Ha igen, kattints ide!"


Törzsvevő kód: ajanlas14500

Ajánlókód: 65004

2013. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én megvettem, és nagyon jó. Érthető nyelvtani magyarázatokat tartalmaz, bármikor újra megnézheted. Bőséges gyakorlási lehetőség van a leckékhez. Alkalmas az önálló tanulásra. Szinte magántanárod van (és nagyon jó fej), lényegesen olcsóbban.

Regisztrálj be az oldalra, és ismerd meg a leckék felépítését mielőtt megvennéd, hogy neked is megfelel-e a módszer. Ha igen, akkor kuponkóddal olcsóbban megveheted. A megrendelés megfelelő helyére ezt kell beírni:

Kuponkód: ajanlas14500

Ajánlókódod: 69142

Üdv'

2013. dec. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megvettem nagyon jól magyaráz szerintem mindenki nagyon könnyen megfogja érteni a nyelvtani szabályokat. Más Kérdés mennyire tudod észben tartani a szavakat, illetve mennyire tudsz egyedül találni sok időt meglehet spórolni illetve magántanári óra díjakat. Ha nem teszik megadott időn belül visszalehet kérni a pénzt asszem. Ki kérné vissza mikor örökre szól érthető az egész. :)
2014. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!