Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyibe kerül English Talking...

Mennyibe kerül English Talking Club, vagy más néven angolulbeszélek .hu, vagy e-talking network nyelvtanfolyama?

Figyelt kérdés
Ha esetleg próbálta valaki, akkor véleményt szeretnék róla. Tudom, hogy fel lehet őket hívni, meg ott az oldalukon az egyéb elérhetőség. Csak nem tudom, hogy mire számíthatok, tízezrek vagy sokkoló százezrek. Köszönöm a segítséget!
2013. márc. 5. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2013. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok! Mivel ennek az oldalnak a célja nem a reklámozás, írj e-mail címet és elküldöm a szükséges információkat! És csak a helyesbítés miatt: a cég hivatalos weboldala az englishtalkingclub.com, nem pedig a kérdésedben felsoroltak...
2013. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!