Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Rosetta Stone telepitési...

Rosetta Stone telepitési probléma.!?

Figyelt kérdés
-segitségre lenne szükségem... és a kérdés az lenne, hogy valaki találkozotte már azzal a problémával a V3 verzioknál, - hogy telepitem a virtuális meghajtobol az adott nyelvi csomagot és 50-60 százaléknál leáll és tovább semmi...nem birja föl telepiteni a nyelvet... több verzioval is megprobálkoztam és ugyanaz, pont olyan mintha betelne a merevlemezem és nem tudná hova rakni tovább, viszont ez a probléma nem áll fenn, hiszen több mint 600 GB szabad hely van...és a legjobb az az egészben hogy 2 számitogépen is kiprobáltam és ugyanott leáll a nyelvi csomag telepitésével... és nemhiszem hogy sérültek lennének a csomagok hiszen több verziot és ezeknek több csomagját is kiprobáltam már... régebb sokszor használtam ezt a programot de soha nem volt ehhez hasonlo probléma... hálás lennék bármilyen ötletért, tanácsért...

2013. febr. 28. 16:19
 1/2 anonim válasza:
nekem is ugyanez volt a problémám gyanítom hogy ugyanezzel a verzióval és nekem szerencsésen eljutott 78%-ig és ott dobott ki. na hát ezt az idézheti elő hogy akárhogy is megvagy győződve arról hogy nem sérült meg a program a nyelvi kiegészítőcsomagja tele van sérült dll-ekkel. ezt szerintem semmilyen opció alkalmazásával sem megoldani sem javítani rajta nem lehet. szerintem töröld a fenébe mert nem ér semmit... DE ÍGÉREM HA TALÁLOK EGY ÍGÉRETES MAGYAR VERZIÓT AKKOR FELTESZEM NEKED A LINKET!!!
2013. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké ha sérült de másnál miért nem az, mivel ez a probléma elég kevés embernél jelentkezik, na meg én nem 1 verziot probáltam ki hanem azthiszem hogy épp a 6 ik verzionál tartok és mindig ujj csomagokat töltöttem hozza és még mindig ugyanaz. Na és a legjobb az, hogy ami cd én megvan kb 3 éve és már többször fel folt rakva az is lefagy a nyelv telepitésekor és leáll a lemez, mind a 4 lemez :D
2013. márc. 23. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!