Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha nem jár kreditpont az...

Ha nem jár kreditpont az angol nyelv tanulásáért, akkor a tanulmányi átlagba sem számít be?

Figyelt kérdés
Akkor is kell vizsgázni és el kell érni bizonyos szintet?
2009. szept. 8. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jár kredit, akkor nem számít bele az átlagba. Tanárfüggő, hogy mit követel, egy bizonyos szintet mindenképpen el kell érni. Általában ahol nincs kredit, ott a jelenlét számít, viszont ha olyan a tanár, akkor lehet félév végén valamilyen felmérő az addig tanultakból.
2009. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból számít csak , ha korrigált kredit index van, mert akkor abba bele számít , ha nem teljesíted a tárgyat és rontja az átlagot ezáltal az ösztöndíjad is.
2009. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elsős vagyok és nem tudom mi a korrigált kredit index?
2009. szept. 8. 17:00
 4/5 anonim válasza:

Szia!


A korrigált kredit indexnek csak az ösztöndíj szempontjából van jelentősége. Ha rossz jegyet kapsz idegen nyelvből, attól az még az átlagba beleszámít, így lehet nem kapsz ösztöndíjat, vagy nem olyan sokat.

Azonban mivel nem jár érte kredit, így ha nem teljesíted, attól még a kreditjeid maximális száma meglesz, ha csak ezeket a 0 krediteseket nem teljesíted.

Én idén diplomáztam, s nem teljesítettem pár 0 kredites idegennyelvű tárgyat, de az oklevél meglett...

2009. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a teljeskörű választ. Szia
2009. szept. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!