Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú, angol ECL nyelvvizs...

Középfokú, angol ECL nyelvvizsgánál ti milyen szóbeli tételt kaptatok?

Figyelt kérdés

Persze tudom a témaköröket, csak nehezen hiszem el, hogy van ahol pl. a családot teszik bele....nekem ez túl egyszerűnek tűnik. Szóval a képleírásra lennék kíváncsi, valamint a szóbeli 2. részére, hogy ott mi volt az állítás. Légyszi írjátok oda a várost is, ahol vizsgáztatok.

Köszike =)


2009. szept. 7. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Culture and entertainment a képeknél. A téma pedig: School.


Csongrádon vizsgáztam 2 éve. :)

AS.

2009. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hmmm.....köszike!

Igazából arra számítottam, hogy többen írnak majd, de hát ezek szerint tévedtem.... :)

2009. szept. 9. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igazán nincs mit. :)

Ismerőseimről tudok még, akik az education-t vagy a hobbyt kapták. Vagy egyik barátnőm például a nemzeti ünnepeket... épphogy átcsusszant a szóbelin. :D Ők mind ott vizsgáztak, ahol én.

Egyébként a középfokú nyelvvizsgán az a lényeg, hogy tudj rizsázni, nem a szakmai tudást nézik, hanem a kapcsolattartást főleg. Persze azért ne csak tőmondatokban beszélj! :)

Az első válaszoló

2009. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én Szegedre megyek majd és 2 ismerősöm is az Európai Úniót kapta itt. Majdnem úgy vettem észre, hogy a legnehezebb tételeket adják.

Nemzetközi ünnepek? Na ebből én sem vizsgáznék szívesen. Átnézem mindegyiket, remélem jó tételt fogok kapni, elvégre a remény hal meg utoljára.

Köszi, hogy ismét írtál! =)

2009. szept. 10. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert a vizsgához! :) Még mindig az első válaszoló :) :)
2009. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!