Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért van az, hogy megcsinálta...

Miért van az, hogy megcsináltam a company nyelviskola szintfelmérőjét és nem látom az eredményt?

Figyelt kérdés
Tehát megcsináltam a Company nyelviskola szintfelmérőjét a kapott kódommal és fél órás votla teszt meg is oldottam de nem kaptam meg idáig az eredményt h hány pontom lett illetve hány százalékos lett mivel ott helybe az időlejártával megküldték volna,de emailbe sem kaptam eddig miért nem kapom meg az eredményt???
2009. aug. 31. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a honlapjukon feltüntetett elérhetőségükön kérdezd meg, de gyanítom, hogy valami technikai hiba miatt újra kell majd csinálnod a tesztet.
2009. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a tesztet nem lehet újracsinálni,csakis 1x lehet
2009. aug. 31. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha más néven regisztrálsz? Vagy más gépen.
2009. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi már nem kell mert lekérdeztem és nagyon jó lett :)
2009. aug. 31. 18:54
 5/5 anonim válasza:

Felejtsd el ezt a nyelviskolát!

A szintfelmérő egyébbként nekem írásbeli teszt volt, ott a helyszínen tudod meg, hogy mi van, odaadják, de be is szedik. Megnézheted természetesen. Aztán alkalmazkodnod kell, hogy mikor mehetsz órára, megfelel a csoport, stb. Nagy fos iskola, kevesen jutnak el a középfokig, nagy a lemorzsolódás. Kérdezz a helyszínen másokat(akár a szünetben), mielőtt jelentkezel. Nem keveset kérnek!

2010. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!