Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német filmek német felirattal...

Német filmek német felirattal nyelvtanulóknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Középfokú vizsgát szeretnék tenni a tanév végén és a német tanárom ajánlotta, hogy nézzek filmeket németül, felirattal a legjobb, mert avval tapasztalható rövid időn belül látható fejlődés. Kérlek segítsetek! Írjatok nekem német ingyen filmnézős oldalt. Vagy esetleg írnátok ilyen filmeket, sorozatokat? Jojo sucht das Glück és az Extr@ auf Deutsch, ezeket ismerem és még? Valamint a movie2k.to oldalon szoktam nézni németül filmeket.

2013. jan. 15. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Das Boot (1981)

Downfall (2004)

2013. jan. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 17. 17:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg oldalt is tudnál írni??
2013. jan. 17. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Török kezdőknek (türkisch für anfänger) első évad első két részéhez van német felirat, harmadikhoz angol és a harmadik évad 15. és 16. részéhez német. A sorozatot torrenten szedtem le, a feliratra pedig konkrétan rákerestem.
2013. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

[link]

Itt vannak linkek német nyelvű filmekre német felirattal.(Az oldal orosz nyelvű....)

Ezen kívül angol, francia, olasz, spanyol, lengyel és cseh feliratos filmek is.

2013. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. ápr. 6. 14:56
 7/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem arról az orosz oldalról te hogy töltesz le? mert nagyon jól hangzik, de engem dobál hirdetésről hirdetésre, meg töltsem le ezt meg feltelepítettem már ilyen szarságokat de filmem még mindíg nincs :S
2013. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!